Vyhledávání zájezdu
Vigilia Park - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Tenerife - Puerto de Santiago


Vigilia Park

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis hotelu

Obecný popis:

Vigilia Park v Puerto Santiago na 6 podlažích, nabízí 109 pokojů a v 2 budovách. Hotel je situován 900 m od štěrkopískové a písčité pláže. Nejbližší město je Los Cristianos (30 km). Další města: Sta. Cruz (110 km), Puerto De La Cruz (60 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici klimatizace, 4 výtahy, obchody a recepce. Personál tohoto 6 podlažního hotelu mluví španělsky, německy a anglicky. Prázdninovou mobilitu vám usnadní půjčovna automobilů. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici jsou 3 sladkovodní bazén plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. O vaše pohodlí se postarají osvěžující drinky u bazénového baru. Slunečníky a lehátka jsou k dispozici za poplatek na pláži a zdarma u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, autobusovým zastávkám, obchodům, do středu města, k barům a restauracím a supermarketům. Z hotelu je dostupné Harbour Los Cristianos (30 km), National Park CañAdas Del Teide (55 km), Los Gigantes Cliffs (1 km) a Sta Cruz Monuments (110 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na garáži.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: službu probuzení, lékařskou péči, služby prádelny, služku a trezor. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi a internetových terminálech. Hotel nabízí zasedací místnost. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis, minigolf, šipky či biliár. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. fitness. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny. Hotel vyžaduje po všech hostech po příjezdu složení zálohy.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...