Vyhledávání zájezdu
Putování po thajských ostrovech - Thajsko - Koh Kood

Putování po thajských ostrovech

Thajsko » Koh Kood

, Hotel starstarstarPutování po thajských ostrovech

Počet termínů:

256 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha, Vídeň, Mnichov, Budapešť

Počasí:

Dnes Počasí v Chanthaburi - transparent 30°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Putování po thajských ostrovech - 13 dní
Popis zájezdu
Pobytový zájezd, 13 dní, 3* hotely, snídaně

PRIVÁTNÍ PROGRAM - žádné velké skupiny!

Cenu garantujeme již při min. počtu 2 osob.

Program lze prodloužit podle individuálních požadavků klienta. Prosím kontaktujte naši CK.

Zájezd Vám dokážeme připravit s odletem každý den, nejste vázáni na konkrétní termíny!

TRASA: Bangkok / Koh Chang / Koh Kood / Koh Mak / Bangkok

Ostrov Koh Chang
Ko Chang je také někdy nazýván jako "sloní ostrov" díky svému tvaru připomínající koupajícího se slona. Na ostrově se nachází spousta neobjevených tajuplných míst a krásných dlouhých písčitých pláží. Ostrovem se táhne hustá džungle a rozděluje tak ostrov na dvě části. Na západní části ostrova je situována většina hotelových rezortů a naopak na východě ostrova se můžete setkat s místními lidmi a poznat tak jejich tradiční způsob života.

Ostrov Koh Kood
Koh Kood je jeden z mála posledních ostrovů s panenskou přírodou nedotčenou masovým turistickým ruchem a bujarým nočním životem. Místo ocení milovníci klidu, plážového lenošení, šnorchlováni a potápění. Pláže s bílým pískem jsou lemovány kokosovými palmami a průzračnou tyrkysovou vodou a v žebříčku thajských pláží rozhodně aspirují na nejvyšší umístění.

Ostrov Koh Mak
Koh Mak je nevelký ostrov mezi ostrovy Koh Chang a Koh Kood. Ostrov má tvar nepravidelného kříže a je porostlý převážně kokosovými palmami a kaučukovníky. Na dohled jsou malé romantické ostrůvky, např. Koh Rayang Nai, Koh Rayang Nok, Koh Kham a Koh Kra Da s množstvím korálových útesů.

Popis dopravy:

Odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti (pro východní Slovensko) pravidelnou leteckou linkou.

Pro předběžné rezervace letenek prosíme o sdělení celých jmen všech cestujících. Rezervace jsou nezávazné a lze je zrušit bez storno poplatků.

CK si vyhrazuje právo na úpravu programu v závislosti na aktuálních letových časech. CK si také vyhrazuje právo na úpravu ceny letenky v závislosti na volné rezervační třídě. Letenky jsou kalkulovány v obvyklé rezervační třídě pro odlety z Prahy, Vídně nebo Budapešti. Přesný program, itinerář letu a cena letenky bude upřesněna v potvrzující nabídce v době rezervace zájezdu.
Cestujte pouze s kvalitní a prověřenou cestovní kanceláří !
■ Reference klientů CK

■ Garance CK

■ Tým CK se zkušenostmi více než 15 let
Popis ubytování
Ostrov Koh Chang
Alina Grande Hotel & Resort 3* leží u nejhezčí 2,5 km dlouhé pláži na ostrově Koh Chang - White Sand Beach s bílým pískem a průzračnou vodou Thajského zálivu. Resort se skládá z části na pláži (20 m), kde jsou bungalovy a hotelové pokoje a z nově postaveného hotelu Alina Grande (Hillside), který je 50 m od pláže (přes ulici) s velkým bazénem a venkovním barem. |

Ostrov Koh Kood
Beach Resort 3* leží na jedné z překrásných pláží a stylové bungalovy Bali a pokoje v thajském stylu ve dvojdomcích krásně zapadají do tropického prostředí ostrova. Resort nabízí zdarma zapůjčení kajaků, kol a vybavení na šnorchlování. |

Ostrov Koh Mak
Resort Makathanee 3* obklopený tropickou zahradou leží na krásné písečné pláži s kokosovými palmami. V hotelové restauraci si můžete při západu slunce vychutnat speciality asijské i mezinárodní kuchyně nebo BBQ z mořských plodů. Pokud dáte přednost místní kuchyni, přímo za resortem je na hlavní ulici několik vynikajících místních restaurací za příjemné ceny.

| Všechny rezervace ubytování, transferů, programů apod. provádíme předem ihned po sepsání smlouvy o zájezdu.

V případě obsazenosti hotelů bude nabídnuto ubytování stejné kategorie.
Program

1. den: Odlet do Thajska.

2. den: Bangkok / Koh Chang

Přílet do Bangkoku, kde se na letišti setkáte s vaším řidičem. Privátní transfer na ostrov Koh Chang do Alina Grande Hotel Hillside (cca 6 hodin jízdy vč. trajektu na ostrov). Nocleh v hotelu.Hotel.

3. den: Koh Chang

Snídaně v hotelu. Individuální volno na odpočinek a koupání, popř. fakultativní výlety lodí na okolní ostrovy, fakultativně projížďka na slonech. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

4. den: Koh Chang / Koh Kood

Po snídani transfer do přístavu Bang Bao, odkud poplujete lodí na ostrov Koh Kood. Po připlutí individalní transfer z přístaviště do hotelu (cca 100m). Ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

5. den: Koh Kood

Snídaně v hotelu. Individuální volno na vlastní aktivity. Možnost šnorchlování, objevování ostrova na kole nebo na kajaku. Vše k zapůjčení v hotelu zdarma. Také možnost potápění v tyrkysové vodě Jihočínského moře. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

6. den: Koh Kood

Individuální volno na vlastní aktivity. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

7. den: Koh Kood / Koh Mak

Po snídani individuální transfer do přístaviště (cca 100 m) a přejezd lodí na ostrov Koh Mak. Po příjezdu individuální transfer do vašeho hotelu. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

8. den: Koh Mak

Individuální volno na odpočinek a koupání. Možnost fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

9. den: Koh Mak

Individuální volno na odpočinek a koupání. Možnost fakultativních výletů. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

10. den: Koh Mak / Koh Chang

Po snídani individuální transfer do přístaviště a přejezd lodí zpět na ostrov Koh Chang a individuální transfer do hotelu. Ubytování v hotelu a individuální volno. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

11. den: Koh Chang

Individuální volno na poslední nákupy. Nocleh v hotelu.Hotel, snídaně.

12. den: Koh Chang / Bangkok

Po snídani odjezd linkovým autobusem na letiště v Bangkoku, poté odlet domů.Snídaně.

13. den: Přílet.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.