Vyhledávání zájezdu
Iberostar Andalucia Playa - Španělsko - Španělsko pevnina - Andalusie - Costa de la Luz - Novo Sancti Petri

Iberostar Andalucia Playa

Španělsko » Španělsko pevnina » Andalusie » Costa de la Luz » Novo Sancti Petri

, Hotel starstarstarstarIberostar Andalucia Playa

Počet termínů:

3 termíny / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Varšava

Počasí:

Dnes Počasí v Cadiz - transparent 13°CKategorie hotelu: *****
Popis hotelu

Poloha

Hotel IBEROSTAR Andalucia Playa byl postaven v roce 2000 a částečně obnoven v letech 2016-2017. Hotel se nachází v turistické oblasti Novo Sancti Petri. Cca 600 m od hotelu se nachází malé nákupní centrum (lékárna, butik, obchod s potravinami, hospoda, restaurace). Do rybářské vesnice Sancti Petri nebo do města Chiclana de la Frontera je to cca 8 km daleko. Na letiště v Jerez de la Frontera je to cca 65 km, na letiště Sevilla cca 160 km.

Pláž

Pláž La Barrosa - u hotelu IBEROSTAR Andalucia Playa (na pláž je třeba projít dunami), široká, dlouhá a písečná s pozvolným sestupem do vody. Lehátka a slunečníky na pláži jsou k dispozici pouze v červenci a srpnu (za poplatek cca 10 EUR/os.).

Vybavení

Recepce, lobby, výtahy, 2 restaurace, 2 bary, plážový bar (červenec - srpen), prosluněné terasy s lehátky a slunečníky v zahradě, 2 bazény a brouzdaliště (v bazénech sladká voda), vířivka, mini klub (červenec - srpen), hlídání dětí (za poplatek), pokojová služba (za poplatek), konferenční místnosti, obchod se suvenýry, prádelna (za poplatek), půjčovna aut, parkoviště. Hotel poskytuje plážové osušky (záloha cca 10 EUR/os.).

Pokoje

Hotel IBEROSTAR Andalucia Playa má 150 pokojů umístěných ve 2patrové budově. Všechny pokoje jsou komfortní, elegantní a klimatizované. Jsou vybaveny koupelnou (vysoušeč vlasů, koupelová kosmetika), trezorem (za příplatek 5 EUR/týden + 10 EUR záloha), mini barem (za poplatek), telefonem, satelitním TV a balkonem (balkónový nábytek). Dětská postýlka pro děti do 2 let - zdarma (na potvrzení).

Standardní pokoje (o rozloze cca 27 m²) - pro max. 3 osoby (2 + 1), s výhledem do zahrady. Možnost příplatku za pokoje s výhledem na moře (výhled nebude úplný) a za pokoje s bočním výhledem na moře.

Strava

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Možnost příplatku za večeře nebo za All Inclusive (snídaně, obědy a večeře, občerstvení během dne a místní a prémiové alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:30 - 24:00).

Sport a zábava

Hotel IBEROSTAR Andalucia Playa organizuje denní a večerní animační program pro děti i dospělé. Zdarma: posilovna, krytý bazén. Za poplatek: paddle, Wellness & Spa zóna (vodní trysky, vířivka, sauny, ošetření obličeje a těla). Nedaleko hotelu je golfové hřiště (za poplatek).

Internet

V areálu celého hotelu Wi-Fi připojení k internetu - zdarma.

Místní kategorie

*****

Webové stránky

www.iberostar.com

Náš názor

Jeden z nejlepších hotelů v této části pobřeží. Elegantní pokoje, vkusně zařízené interiéry a zahrada, velké bazény, vynikající služby a chutné jídlo - to vše přináší dovolenou na nejvyšší úrovni podepsané pod značkou Iberostar.Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Program

Den první

Odlety z Polska. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Den druhý až předposlední

Čas na odpočinek, koupání v moři a opalování nebo možnost využití fakultativních výletů.

Den poslední

Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesné hodiny srazu uvede rezident CK na místě). Návrat do Polska.

Výlety v okolí

Fakultativní výlety

Cádiz a Jerez de la Frontera

Cádiz je nejstarším městem v Evropě, které bylo založeno Féničany před 3000 lety. Nachází se na poloostrově oddělujícím zátoku Cádiz od Atlantského oceánu a je rušným přístavním městem. Město lze nejlépe obdivovat z vrcholu barokní věže Torre Tavira, odkud se rozprostírá dechberoucí výhled na přístav, široké přímořské uličky, pláž Caleta, úzké uličky starého města, katedrálu z 18. století a četné kostely. Odpoledne přejedeme do Jerezu de la Frontera, kde navštívíme světoznámý vinný sklípek (bodetu), kde se seznámíme s tajemstvím výroby skutečné sherry a uvidíme přehlídku tanečních andaluských koní. Cena cca 50 EUR

Seville

Ne bezdůvodně je Sevilla, krásná a pyšná, hlavním městem Andalusie. Právě zde je možné obdivovat jeden z největších kostelů na světě, který stojí na místě mešity - katedrálu Santa Maria, která ukrývá náhrobní kámen Kryštofa Kolumba. Určitě stojí za to vylézt na slavnou zvonici La Giralda, odkud se rozprostírá panorama města, s Alcázarem (královským palácem) a barevnými zahradami. Orientální architektura ve stylu mudéjar nás na okamžik přenese do země „Tisíce a jedné noci“ a voňavé pomerančovými stromy patia umožní příjemný relax během dne. Během procházky ulicemi čtvrti Santa Cruz budeme cítit přítomnost zdejších duchů; Don Juana, který sváděl ženy a krásné Carmen, které nemohl odolat žádný muž. Doporučujeme navštívit zde jeden z malých barů a ochutnat místní drink - vino de naranja, čili víno z pomerančů, díky kterému je Sevilla známá. Cena cca 60 EUR

Gibraltar

Celodenní výlet na poloostrov o délce pouhých 6 km. Ve starověku byl známý jako jeden ze sloupů Herkula, který byl celou dobu anglickou kolonií. Program zahrnuje přejezd minibusem podél kopce se zastávkami na vyhlídkových místech: Europa Point s nádherným panoramatem Afriky a Gibraltarskou úžinou, ohromující jeskyně sv. Michala a návštěva slavných gibraltarských opic - makaků bezocasých. Během výletu uvidíme také pomník generála Sikorského - vrtuli z Liberatora (Osvoboditele, čtyřmotorového bombardovacího letounu), který byl před několika lety odhalen. Po prohlídce volný čas na slavné Main Street. Cena cca 75 EUR

Bílá města - Pueblos Blancos

Naší cestu začneme v Arcos de la Frontera, městečku, které je nejlepším příkladem andaluské architektury spojující vliv křesťanství a islámu. Docela nejistě zavěšený na skalnaté stěně útesu tvoří bránu do Bílých měst provincie Cádiz. Z Arcosu vede naše cesta podél řeky Guadalete do dalších městeček, přilepených na svazích hor: úžasné město Zahara de la Sierra - odříznuté od světa drsným horským terénem a jezerem, od něhož pochází název nebo El Bosque - s jeho starobylým hradem a zříceninami, které se datují do římských dob. Cena cca 55 EUR

Maroko - Tanger a Assilah

Výlet do Tangeru je nezapomenutelným dobrodružstvím, cestou do míst, kde se mísí berberské, arabské, židovské a křesťanské tradice. Program zahrnuje přejezd trajektem z Tarify (nejjižnější bod Evropy) přes Gibraltarskou úžinu do Tangeru. V Tangeru procházka tamní medínou (starým městem), kde lze cítit jedinečnou chuť a vůni skutečného arabského trhu. Ochutnáme typickou marockou kuchyni ve stylové restauraci v samém srdci medíny. Během našeho pobytu v Maroku pojedeme také malebnou cestou vedoucí podél pobřeží do starobylého města Assilah. Cena cca 100 EUR UPOZORNĚNÍ! Je nutný cestovní pas nebo občanský průkaz.

Národní park Doñana - výlet džípy

Národní park Doñana je největší plochou svého druhu ve Španělsku. Zabírá více než 50 tisíc hektarů a rozkládá se přes dvě provincie. Trasa naší prohlídky vede jak krásnými plážemi, tak středomořskými křovinami. Doñana je seskupením mnoha druhů zvířat. Nejčastěji se zde můžeme setkat s brodicími u pobřeží ústřičníky s výraznými oranžovými zobáky, připomínajícími kachny a racky. S trochou štěstí se můžeme setkat s plachým rysem, s daňky a také s jeleny a divočáky. Část parku je pokryta močály, které jsou domovem mnoha druhů ptáků. Cena cca 75 EUR

Výše uvedený text je překladem polského originálu, který je nedílnou součástí smlouvy o zájezdu. Chyby v překladu vyhrazeny.

Jiné

Španělsko - základní informace

Měna

EUR - Euro. Je možné platit kreditními kartami a používat bankomaty. V turistických letoviscích je mnoho míst, kde si můžete vyměnit valuty.

Spropitné

Je zvykem věnovat malé částky jako spropitné. Platí to zejména pro řidiče během fakultativních výletů a pro číšníky v restauracích. Stává se, že spropitné je připočteno k účtu.

Vízum

Obyvatelé ČR mohou cestovat do Španělska na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu.

Čas

Stejný jako v České republice.

Orientační ceny

Oběd v restauraci od 10 EUR; 1 l vody - 1 EUR; pivo v baru od 1,5 EUR; káva v kavárně od 1 EUR.

Elektřina

Elektrické napětí je 220 V, 50 Hz. Spotřebiče s českými zástrčkami fungují bez problémů.

Telefony

Mobilní telefony fungují po celém Španělsku. Ověřte si před odjezdem, zda máte aktivován roaming a informujte se u svého operátora na ceny vámi používaného tarifu.

Pobřeží Cádizu a Costa Ballena

Pobřeží Cádiz a Costa Ballena jsou součástí oblíbeného Andaluského pobřeží - Costa de la Luz, které leží mezi Národním parkem Doñana a Gibraltarem. Tato část Španělska je známá svými vynikajícími hotely (většina z nich byla stavěna po roce 2000), fantastickými plážemi, sherry a andaluskými koňmi, nemluvě o okouzlujícím Cádizu nebo Seville.

Prázdninová letoviska

Rota

Rota je okouzlující přímořské město. Zvláštním místem v plánu města je staré město s hradem ze 13. století. V něm se nachází také tržiště, na kterém lze ochutnat místní speciality. Milovníci opalování také nebudou tímto místem zklamáni - od Roty až do vzdáleného města Chipiona (cca 15 km) se táhnou nepřetržitě sjednocené pláže většinou certifikované Modrou vlajkou.

Costa Ballena

Costa Ballena je nábřežní hotelově-apartmánová zóna administrativně patřící do Roty, vzdálená cca 7 km daleko. V Costa Ballena se nachází nákupní centrum se supermarketem, restauracemi a obchody. Nelze opominout pláž Ballena - širokou, s pozvolným sestupem do vody. Z letoviska lze snadno cestovat veřejnou dopravou - spojení s Rotou a Chipionou a dál se Sevillou a Cádizu.

Conil de la Frontera

Conil de la Frontera je známé díky krásným písečným plážím a útesům, stejně jako ideálním podmínkám pro vodní sporty. Za zmínku stojí také památky, které by měl každý návštěvník vidět. K nejdůležitějším z nich patří: opevněná pevnost ze 14. století, barokní kostel z 18. století nebo kostel sv. Kateřiny z 19. století.

Novo Sancti Petri

Tato nábřežní hotelová zóna města Chiclana de la Frontera se širokou, dlouhou pláží Barrosa, s malým nákupním centrem a vynikajícími hotely. Novo Sancti Petri je propojené s nedalekým Conil de la Frontera a Chiclana.

Odlety z: Varšavy a Katovic. Sraz u stanoviště CK 2 hodiny před plánovaným odletem letadla. Aktuální letové řády sledujte na R.pl /rozklady.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...