Vyhledávání zájezdu
Duna Beach Bungalows - Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Gran Canaria - Maspalomas

Duna Beach Bungalows

Španělsko » Španělsko ostrovy » Kanárské ostrovy » Gran Canaria » Maspalomas

, Hotel starstarstarDuna Beach Bungalows

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Cena zájezdu zahrnuje

Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis hotelu

Obecný popis:

Vítejte v hotelu Duna Beach Bungalows v oblasti Maspalomas. Hotel je situován 2 km od písčité pláže. Nejbližší města jsou Playa Del Ingles (1 km) a Puerto Rico (15 km). Další města: Las Palmas (60 km). Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici společenská místnost, minimarket, recepce a vstupní hala. Je k dispozici dětské hřiště. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení kola. K dispozici jsou 2 plavecké bazény s odděleným dětským bazénkem. Z hotelu se snadno dostanete ke stání taxíků, k barům a restauracím, do středu města, autobusovým zastávkám, obchodům a na disko. Vzdálenosti z hotelu: vyjížďky na koních (12 km) a letiště LPA (45 km). O vaši zábavu se postará hotelová společenská místnost s televizí. Vozidla lze zaparkovat na parkovišti.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: lékařskou péči a služku. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Recepční hodiny: 24hodinová služba.

Stravování:

V hotelu nabízí restauraci. Během dne je také k dispozici bufet. Polopenze: Polopenze zahrnuje snídani a večeři.

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis. Během rekreace v hotelu Duna Beach Bungalows si můžete vychutnat také sluneční louku. Hráči golfu mají příležitost zahrát si na nejbližším golfovém hřišti, vzdáleném 300 m od hotelu. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně živou hudbu.

Další informace:

Platit u nás můžete kartami Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...